Live events
Ποδόσφαιρο / Παραγουάη / Primera Division Reserve / Apertura
57'
Libertad Asuncion Res.
Nacional Asuncion Res.
0(0)2(2)
17
1Χ2
60'
Deportivo Capiata Res.
Sol de America Res.
0(0)1(0)
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Ρωσία / Zonen / Zone Ural/Western Siberia
30'
Amkar-Unior Perm
Metallurg Magnitogorsk
00
26
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Παραγουάη / Primera Division Reserve / Apertura
45'
Olimpia Asuncion Res.
CA 3 De Febrero Res.
00
23
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Δανία / Superligaen / Relegation Playoffs
45'+2'
Randers FC
Lyngby BK
10
18
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Τσεχία / U21 / Placement Group
44'
SK Sigma Olomouc U21
FC Viktoria Plzen U21
00
23
1Χ2
soon Live
Ποδόσφαιρο / Αρμενία / First League
15:00
FC Alashkert 2
FC Lori Vanadzor
26
1Χ2
15:00
Pyunik Yerevan FC 2
Erebuni
26
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Νορβηγία / 3rd Division / Avdeling 1
Huete, 15:00
Rilindja
Hodd 2
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Uganda / Premier League
Huete, 15:00
Proline FC
SC Villa
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Τσεχία / U21 / Placement Group
Huete, 15:00
FK Fotbal Trinec U21
Ceske Budejovice U21
15
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Rwanda / National Football League
Huete, 15:30
Apr FC
Amagaju
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Ελβετία / Challenge League
Huete, 16:00
FC Aarau
FC Vaduz
18
1Χ2
Huete, 16:00
FC Chiasso
FC Wohlen
17
1Χ2
Huete, 16:00
Neuchatel Xamax FC
FC Wil 1900
18
1Χ2
Huete, 16:00
FC Schaffhausen
FC Winterthur
18
1Χ2
Huete, 16:00
Servette Geneva FC
FC Rapperswil-Jona
18
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Λεττονία / Virsliga
Huete, 16:00
FK Ventspils
FK Jelgava
18
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Μαλαισία / Premier League
Huete, 16:00
Felcra FC
Terengganu FC 2
14
1Χ2
Huete, 16:00
Uitm FC
Felda United
14
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Νήσοι Φερόες / Premier League
Huete, 16:00
07 Vestur Sorvagur
NSI Runavik
14
1Χ2
Huete, 16:00
B36 Torshavn
Vikingur Gota
15
1Χ2
Huete, 16:00
Skala IF
Tb/Fc Suduroy/Royn
15
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Νορβηγία / 3rd Division / Avdeling 1
Huete, 16:00
Kfum 2
Traeff
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Νορβηγία / 3rd Division / Avdeling 5
Huete, 16:00
Melhus
Kolstad
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Δανία / Superligaen / Relegation Playoffs
Huete, 16:00
Silkeborg IF
FC Helsingor
24
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Αυστρία / Erste Liga
Huete, 16:30
SC Austria Lustenau
FC Liefering
27
1Χ2
Huete, 16:30
WSG Wattens
SV Ried
27
1Χ2
Huete, 16:30
KSV 1919
TSV Hartberg
27
1Χ2
Huete, 16:30
SC Wiener Neustadt
Wacker Innsbruck
27
1Χ2
1 / 13