Live events
Ποδόσφαιρο / Βραζιλία / Brasilero / Brasileiro Serie B
44'
Atletico Goianiense
Juventude RS
00
23
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Bolivia / Liga Profesional Boliviana / Clausura
41'
Club Destroyers
Royal Pari Sion
00
25
1Χ2
soon Live
Ποδόσφαιρο / Trinidad and Tobago / Pro League
Huete, 02:00
Police FC
Caledonia Aia
18
1Χ2
Huete, 02:00
Defence Force FC
Central FC
18
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Αργεντινή / Primera B Nacional
Huete, 02:05
CA Platense
Deportivo Moron
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / ΗΠΑ / United Soccer League
Huete, 02:30
Nashville SC
FC Tampa Bay Rowdies
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Βραζιλία / Brasilero / Brasileiro Serie B
Huete, 02:30
Londrina PR
Figueirense FC
16
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Bolivia / Liga Profesional Boliviana / Clausura
Huete, 02:30
Blooming
Sport Boys
17
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Διεθνές Συλλόγων / Copa Sudamericana
Huete, 02:45
Independiente Santa Fe
Millonarios FC
20
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Διεθνές Συλλόγων / Copa Libertadores / Knockout Stage
Huete, 02:45
Atletico Tucuman
Gremio FB Porto Alegrense
27
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Διεθνές Συλλόγων / Copa Libertadores / Winner
Huete, 02:45
Copa Libertadores 2018 Winner
1
Ποδόσφαιρο / Διεθνές Συλλόγων / Copa Sudamericana Winner
Huete, 02:45
Copa Sudamericana 2018 Winner
1
Ποδόσφαιρο / Ιαπωνία / J2
Huete, 12:00
Ventforet Kofu
Omiya Ardija
18
1Χ2
Huete, 12:00
Kamatamare Sanuki
Montedio Yamagata
18
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Κίνα / Κίνα League
Huete, 13:30
Shenzhen FC
Yanbian
22
1Χ2
Huete, 13:30
Liaoning Shenyang Whowin
Meizhou Meixian Techand
22
1Χ2
Huete, 13:30
Beijing Konggu
Shijiazhuang Ever Bright
22
1Χ2
Huete, 13:30
Zhejiang Yiteng
Nei Mongul Zhongyou F.c.
22
1Χ2
Huete, 13:30
Wuhan Zall
Zhejiang Greentown FC
22
1Χ2
Huete, 13:35
Qingdao Hainiu
X. Tianshan Leopard
22
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Ρωσία / Football National League
Huete, 14:00
FC Sibir Novosibirsk
FC Zenit-2 St Petersburg
15
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Ιταλία / Serie C / Girone A
Huete, 14:30
ASD Albissola 2010
Olbia Calcio
23
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Ρωσία / Football National League
Huete, 16:00
FC Tyumen
PFC Sochi
15
1Χ2
Huete, 17:00
FC Krasnodar-2
FC Spartak-2 Moscow
15
1Χ2
Huete, 17:00
Torpedo Armavir
FC Fakel Voronezh
15
1Χ2
Huete, 17:30
FC Tambov
FC Tom Tomsk
15
1Χ2
Huete, 17:30
FC Shinnik Yaroslavl
FC Ska-Khabarovsk
15
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Πολωνία / I Liga
Huete, 18:00
Chrobry Glogow
MKS Puszcza Niepolomice
18
1Χ2
Huete, 18:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Chojnice
18
1Χ2
Ποδόσφαιρο / Ρωσία / Football National League
Huete, 18:00
FC Nizhny Novgorod
FC Khimki
15
1Χ2
1 / 24