Yakında
Futbol / Brezilya / U20 / U20 Paulista 1st Division / Group 1
Son 24 Saat, 20:00
Monte Azul U20
Rio Preto U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Penapolense SP U20
Gr. Novorizontino U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Barretos Esporte Clube U20
Marilia SP U20
14
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / U20 / U20 Paulista 1st Division / Group 2
Son 24 Saat, 20:00
Uniao Barbarense U20
Xv de Novembro U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Atletica Internacional de Limeira U20
Rio Branco SP U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
V. Cl. Rioclarense SP U20
Rio Claro SP U20
14
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / U20 / U20 Paulista 1st Division / Group 3
Son 24 Saat, 20:00
Bragantino SP U20
Ituano FC U20
13
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Red Bull Brasil U20
Ponte Preta SP U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Oeste U20
Desportivo Brasil U20
14
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / U20 / U20 Paulista 1st Division / Group 4
Son 24 Saat, 20:00
Guarani SP U20
CA Juventus SP U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Gr. Esp. Osasco SP U20
Port. Desportos SP U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Nacional AC SP U20
Sao Paulo SP U20
13
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Manthiqueira U20
Corinthians SP U20
13
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Serie D / Knockout Stage
Son 24 Saat, 20:00
Sao Jose RS
CA Tubarao SC
14
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / U20 / U20 Paulista 1st Division / Group 5
Son 24 Saat, 20:00
Santo Andre SP U20
EC Agua Santa U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
Santos SP U20
Sao Bernardo SP U20
14
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 20:00
EC Sao Bernardo U20
Palmeiras SP U20
13
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Serie C / Grup B
Son 24 Saat, 21:00
Tupi MG
Bragantino SP
15
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 21:30
Cuiaba Esporte Clube MT
Volta Redonda RJ
15
3 Sonuçlu
Son 24 Saat, 23:00
Botafogo SP
Luverdense MT
15
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Serie D / Knockout Stage
Son 24 Saat, 23:00
Manaus AM
Rio Branco AC
1
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Brasileiro Serie B
Son 24 Saat, 23:30
Coritiba PR
Figueirense FC
16
3 Sonuçlu
Yarın, 00:00
Sao Bento SP
Londrina PR
16
3 Sonuçlu
Yarın, 00:00
Fortaleza CE
Oeste SP
16
3 Sonuçlu
Yarın, 00:00
Boa Esporte Clube
Vila Nova GO
15
3 Sonuçlu
Yarın, 00:00
Sampaio Correa MA
Atletico Goianiense
16
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Serie D / Knockout Stage
Yarın, 00:30
Novorizontino SP
Atletico Linense SP
1
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Serie C / Grup A
Yarın, 01:00
Juazeirense
ABC RN
14
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Brasileiro Serie B
Yarın, 02:00
CRB AL
Paysandu PA
16
3 Sonuçlu
Futbol / Brezilya / Brasilero / Serie A Winner
02.07, 06:00
Serie A Winner
1